Hoera, we mogen weer!

Corona update 14-1-2022

Hoera, we mogen weer! Vanaf dinsdag 18 januari worden de judolessen weer gestart met de normale groepsindeling en lestijden.

Alle gewone coronaregels blijven gelden, niet komen als je verkoudheidsverschijnselen hebt, niet komen als je positief zelftest (ook zonder klachten), enzovoorts. Iedereen van 18 jaar en ouder moet zijn coronatoegangsbewijs laten zien om de sporthal in te kunnen en moet daarnaast een mondkapje dragen, pas bij het deelnemen aan de les mag het mondkapje af. Er is geen publiek toegestaan bij de lessen.

Lees meer nieuwsberichten

Vrijdag 5 december GEEN judo

Het Sportcentrum sluit vroeger in verband met SInterklaasavond. Hierdoor kan de les niet gegeven worden.

9-11-2025 wit-gelebanden toernooi Heiloo

Op dit jaarlijkse judotoernooi deden diverse van onze judoka’s mee, waaronder Tio, Uma, Siraj, Massimo, Melisa en Atilla. Tio zette de winning streak van het